Strefa męska

Zdrowy, naturalny wygląd to recepta na sukces Współczesnego Mężczyzny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Panów, coraz częściej odwiedzających nasz gabinet uruchomiliśmy "Strefę Męską". Proponujemy szereg zabiegów, które w naturalny i bezpieczny sposób skutecznie poprawią wygląd i stan skóry. 

Dzięki nowoczesnym osiągnięciom Medycyny Estetycznej możliwe jest odmłodzenie rysów twarzy, poprawa jędrności skóry, zniwelowanie licznych niedoskonałości takich jak blizny potrądzikowe, rozszerzone pory czy przebarwienia. Dysponujemy również najnowocześniejszym laserem do depilacji LightSheer - coraz bardziej popularnym wśród mężczyzn aktywnych, ceniących codzienny komfort.

Gwarantujemy w pełni dyskretne zabiegi - gabinet na wyłączność pacjenta, bez obecności osób postronnych, bez dodatkowych kosztów.

Likwidacja zmarszczek mimicznych

Zmarszczki całkowicie lub częściowo się spłycają, wyraz twarzy staje się łagodny i naturalny, ogólna mimika zostaje zachowana. Panowie najczęściej decydują się na korektę zmarszczek między brwiami, poziomych zmarszczek czołowych, kurzych łapek. Zabieg trwa kilka minut, jest bezbolesny (znieczulamy skórę maścią!) i praktycznie nie pozostawia śladów.

Kwas hialuronowy

Preparat w postaci żelu, zamkniętego w sterylnej ampułko-strzykawce, po uprzednim znieczuleniu skóry  maścią  podawany jest bezpośrednio w zmarszczkę, dajac efekt naturalnego wypełnienia.  Kwas hialuronowy utrzymuje się w skórze ok. 6-12 miesięcy w zależności od wieku, stanu skóry, trybu życia i techniki podania. Preparat wchłania się stopniowo nie pozostawiając żadnych śladów. Najczęściej korygowane obszary to fałdy biegnące od nosa do ust oraz korekta płytkich zmarszczek.

Terapia łysienia-Regeneris

Regeneris to program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi.  Regeneris zawiera komórki i czynniki wzrostu, które pobudzają skórę głowy do regeneracji. Technologia oparta o Regeneris daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry  Przy tym jest absolutnie naturalna i biokompatybilna z Twoim ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Peelingi medyczne

Rewolucyjne serie zabiegów stosowanych w leczeniu trądziku, blizn potrądzikowych,  przebarwień oraz zapobieganiu starzenia sie skóry. Nowoczesna formuła medyczna nie wyklucza pacjenta z codziennej aktywności, zapewniając widoczne rezultaty zabiegów bez nadmiernego zaczerwienienia i podrażnienia skóry.  Zabiegi wykonuje się pojedynczo w celu stymulacji skóry lub w seriach co kilka tygodni w zależności od wskazań. Rodzaj preparatu oraz protokół zabiegów dobierany jest indywidualnie do potrzeb skóry.

Depilacja laserowa

LightSheer Diode Laser System pozwala na eliminowanie nadmiernego owłosienia z dowolnej powierzchni ciała. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, w miejscach wyjątkowo wrażliwych można zastosować znieczulenie miejscowe, przeważnie jednak nie zachodzi taka potrzeba. Działanie lasera jest bezpieczne, bezinwazyjne, powierzchniowe. Najczęściej depilowane obszary to klatka piersiowa, plecy, kark.

Sculptra-nieoperacyjny lifting

Nowy zabieg odmładzający. Bezpieczny, biodegradowalny, potrafi odmłodzić o 10 lat. Preparat  można stosować dwojako: profilaktycznie lub odmładzająco . Doskonale sprawdza się jako nieinwazyjna metoda korygowania owalu twarzy i obwisłych policzków, zaznacza i wypełnia okolice kości jarzmowej, bruzdy nosowo-wargowe.

dobra kosmetyczka Chorzów

Ordon Beauty Center

Dyplomowany Lekarz Medycyny Estetycznej Małgorzata Ordon

ul.Armii Krajowej 13/84
41-506 Chorzów

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek:10.00 - 18.00

Możliwe umówienie wizyt w innych godzinach, po wcześniejszym uzgodnieniu
telefonicznym.