W poprzednim poście pokazałam Wam metamorfozę Justyny, a że trochę czasu minęło, zakładam, że ochłonęliście już z wrażenia. Dziś kolej na Weronikę. To przemiana w zupełnie innym stylu, zgodnie z tym, co powiedział o finalistkach konkursu na metamorfozę Paweł Pszczoła, fotograf: "Weronika i Justyna to dwa kompletnie różniące się od siebie charakteryJustyna to dama pełna wdzięku, elegancji, ukrytego seksapilu, co starałem się uchwycić na zdjęciach. Weronika z kolei jest jak zwariowane nastolatka, która zaraża uśmiechem, ujmuje bezpośredniością i niesamowitą energią." Ta "zwariowana nastolatka" to 37-letnia mama trójki dzieci, która napisała do nas: „Z każdą ciążą przybywało mi kilka kilogramów, których trudno jest mi się pozbyć. Moim problemem są także pierwsze zmarszczki, cellulit. Mam nadzieję, że profesjonaliści podpowiedzą mi, jak dbać o skórę twarzy i ciała w moim wieku, pomogą znaleźć swój styl”.  
Jeszcze zanim wiosna przyszła na dobre, Pani Doktor zaprosiła Weronikę do odkrycia w sobie piękna na nowo.  

 

Weronika przed metamorfozą


W walce ze zmarszczkami po raz kolejny niezrównana okazała się botulina, w poprawieniu kształtu policzków - wspomniana w poprzednim poście wolumetria, odmładzająca i poprawiająca owal twarzy. Wypłycono również bruzdy nosowo-wargowe kwasem hialuronowym. 
Szczególną opieką Pani Doktor otoczyła okolice oczu. Dolina łez i cienie pod oczami to częsty problem nawet bardzo młodych dziewczyn. Można zaradzić mu stosunkowo łatwo - po znieczuleniu bardzo cieniutką igłą podaje się kwas hialuronowy dosłownie w kilku miejscach. Ze względu na bogate unaczynienie tej okolicy mogą pojawić się niewielkie siniaczki - na szczęście u Weroniki nie pojawił się ani jeden.  
Kwasem hialuronowym można również skorygować kształt nosa, co też Pani Doktor zrobiła u naszej finalistki - dzięki gęstemu preparatowi tej substancji poprawiła mały garbek. 
Sprzymierzeńcami w przemianie Weroniki były preparaty: Azzalure, Stylage, Emervel. 


 

A oto efekty:
 

 

 

 

 

 


Ostatnie zdjęcia, na których roześmiana Weronika skacze do góry, to jej pomysł. Ta Pani Doktor to potrafi dodać skrzydeł! Mówię Wam, nic Was tak nie nakręci, jak zadbanie o siebie pod jej okiem. 

Nieocenionymi Parterami metamorfoz byli:
włosy: Szabelka & Natural Cut Team
stylizacje: Centrum Kreowania Wizerunku Synergia
makijaż: Evviva Arte Maja Ogiegło
sesja zdjęciowa: Paweł Pszczoła Photography.