Kobitki, sprawa jest! Pamiętacie piękne Justynę i Weronikę - bohaterki naszych metamorfoz z początku tego roku? Przypominacie sobie, jak, dzięki zabiegom Pani Doktor, rozkwitły? Mnie słów zabrakło, (a nie jest to, wierzcie mi, sytuacja codzienna) kiedy zobaczyłam zdjęcia - efekty sesji, jaka wieńczyła ten projekt. Taka metamorfoza to genialna rzecz. Skaczą wokół Ciebie, jak wokół jakiejś królowej. Wstrzykują, modelują, ujędrniają i rozświetlają. Fundują nowa fryzurę. Radzą, jak się ubierać, a jak absolutnie nie. Mejkapują. A na koniec robią Ci takie foty, na widok których szczęka opada. Wszystko za darmo! 

Na Waszym miejscu, drogie moje Czytelniczki, nie zastanawiałabym się ani minuty. Bo Ordon Beauty Center szuka twarzy do jesiennej metamorfozy. Jej partnerami po raz kolejny będą - Tatiana Szczęch z Centrum Kreowania wizerunku SYNERGIA, Stylistka nad stylistki oraz Cudotwórcy z Szabelka Natural Cut Team. Sama się do nich wybieram od dawna i dotrzeć nie mogę, a przecież jak się zmieniać - to pod okiem najlepszych! A best of the best jest oczywiście moja Pani Doktor. O tym, że warto oddać się w jej ręce, przekonywać Was chyba nie muszę, a gdyby ktoś miał wątpliwości, odsyłam do poprzednich postów. 

Ale, ale - do rzeczy. Co zrobić, żeby zostać zaproszoną do udziału w metamorfozie? Bez zbędnego ociągania się - wysłać zgłoszenie. Powinno zawierać odpowiedź na pytanie, co zmotywowało Cię do udziału w projekcie i co chciałabyś w sobie zmienić? Przekonaj nas, że powinniśmy wybrać właśnie Ciebie. A poza tym zamieść w zgłoszeniu swoje:
- imię,
- nazwisko,
- wiek,
- telefon,
- zdjęcie twarzy oraz sylwetki,
- wymiary: wzrost, obwód w biuście, w talii i w biodrach,
- zgodę na przetwarzanie danych osobowych. 

Pisz na adres: ordonbeautycenter@gmail.com.

Warunkiem udziału w metamorfozie jest posiadanie profilu na facebooku, polubienie strony naszego Centrum 
i udostępnienie informacji o metamorfozie na swojej tablicy. 

No. To teraz czekamy, aż serwery nam padną, a skrzynki pękną w szwach z Waszego zainteresowania.