Drogie Panie! Co czujecie, kiedy rozpakowujecie gwiazdkowe prezenty od swoich Mężczyzn? Zaskoczenie? Radość? Ekscytację? A może... rozczarowanie? Bliżej Wam do rozpieszczanej cudownościami Królewny, czy do Kopciuszka, któremu podarowano deskę do prasowania albo odkurzacz? Przypadki autentyczne, daję słowo, znam takie. Macie w sobie radość małej dziewczynki, która krąży wokół prezentów i chciałaby mieć w oczach rentgen, tak bardzo nie może się doczekać ich rozpakowywania? Czy raczej znudzoną pewność, że nic, co tam znajdziecie, nie wywoła żywszego bicia serca? Bo ten zestaw kosmetyków to widziałyście ostatnio w osiedlowym markecie, a tamtą patelnią to miałybyście ochotę co najwyżej wybić z głowy takie właśnie pomysły. A raczej ich brak. 

Kochani Panowie! Znacie marzenia swoich Kobiet? Jesteście z tych, którzy kładą pod choinkę prezenty do bólu praktyczne, bo ciepłych skarpetek nigdy dość? A może macie w domu miłośniczki książek i muzyki, co znacznie ułatwia życie i po co w tej sytuacji  silić się na coś innego? 
Otóż, ja powiem Wam jedno - zawsze warto postawić sobie za cel rozpieszczanie. Najlepsza książka, najpiękniejsza płyta, nigdy nie będą prezentem tak osobistym, jak ten, który sprawi, że Wasza Żona, Dziewczyna, Mama, Córka, Siostra, Koleżanka - rozkwitnie. Być może wielu z Was wie o tym doskonale i i obdarowuje z polotem, obdarowuje prezentami, które są osobiste. Nie mylić z osobistym używaniem elektrycznej szczoteczki do zębów, nie o taką kategorię osobistego prezentu mi chodzi. Precz z przyziemnością pod choinką! Osobiste są perfumy. Osobista jest biżuteria. Bielizna też. Elegancki notes na codzienne zapiski. Pomadka w ulubionym kolorze. 

Wśród tych osobistych upominków jest moja ulubiona kategoria. Prezenty obliczone na rozpieszczanie. Takie, których obdarowana sama by sobie raczej nie zrobiła albo pozwala sobie na nie rzadko. Z rożnych względów. A o których w skrytości ducha marzy szczególnie. Bo każda, zaręczam, KAŻDA kobieta, potrzebuje chwili dla siebie. Pielęgnacji swojej kobiecości. Każda zasługuje na relaks. Każda uwielbia roztaczać wokół siebie blask. Czuć się atrakcyjna, zadbana, piękna. Któraż z nas nie marzy o tym, żeby wiecznie wyglądać młodo? Przeglądać się w zachwyconych oczach wszystkich wokół? Myśleć: "Ciągle mam w sobie to COŚ"? 
Mamy zabiegowy patent na rozpieszczanie. Z najwyższej półki. Taki, który zawsze się sprawdza. I wywoła uśmiech o mocy większej niż wszystkie choinkowe lampki razem wzięte. Zaufajcie nam, Mężczyźni swoich Kobiet. My TO wiemy. 
W końcu jesteśmy Kobietami.

PS Zapraszamy do naszego Centrum po vouchery upominkowe na dowolny zabieg - warto się pospieszyć, Mężczyzn, którzy wiedzą, o co z tymi prezentami tak naprawdę chodzi i jak trafić w dziesiątkę, wbrew pozorom - nie jest tak mało.