Znakomita większość naszych noworocznych chceń dotyczy zadbania o siebie – też to zauważyliście? Obiecujemy sobie, że schudniemy, przejdziemy na dietę albo zaczniemy się zdrowiej odżywiać, będziemy uprawiać sporty 
i rzucimy palenie. Nowy początek każe „wziąć się” porządnie za siebie, żeby do wiosny wypięknieć, odmłodnieć, na przekór temu, że właśnie znowu jesteśmy starsi o dwanaście miesięcy. A ponieważ rok jest nowy, nowi, lepsi i ładniejsi chcemy być i my. 

Mamy takie doświadczenia, ja i moi znajomi, że samemu trudno się mobilizować do tych wszystkich rzeczy, które sobie obiecujemy. Że jeśli fitness to najlepiej zorganizowany i pod okiem trenera, bo komu się chce rozkładać matę do ćwiczeń w domu tak z własnej, nieprzymuszonej woli, no komu? Albo katować się masażami antycellulitowymi pod prysznicem? Dużo przyjemniej, kiedy taki masaż wykona dla nas ktoś inny. I tak jest ze wszystkim. 

Dlatego Ordon Beauty Center po raz kolejny zaangażowało się w metamorfozy, tym razem jako partner. Metamorfozy 2016 – to projekt stworzony przy współudziale wielu firm, łączący w sobie to, co w dbaniu o siebie najważniejsze. Dietetyka, trening personalny, medycyna estetyczna, masaże, fryzjerstwo, kosmetyka i wszystko, co dobre dla ciała, ale i dla ducha. Dodatkowe wsparcie zapewniają sponsorzy – że wspomnę tylko o zdrowej żywności, odzieży sportowej, aromatycznych herbatach, czy energetycznej zdrowej zielonej kawie! Pięknie brzmi, prawda? 

I teraz pora na Wasz ruch. Drogie Panie, Drodzy Panowie! Jeżeli chcecie dobrze zacząć ten rok, jeżeli macie ochotę na zmianę pod okiem fachowców, którzy, jak nikt, zmobilizują Was do zrealizowania Waszych noworocznych chceń – napiszcie do nas! Napiszcie, dlaczego to właśnie Was powinniśmy wybrać do metamorfoz. Pod adresem info@metamorfozy2016.pl do 15 stycznia czekamy na Wasze historie, te, które zapadną nam w serca i w głowy najbardziej, będą przepustką do udziału w naszym projekcie. Spośród zgłoszeń wybierzemy dwie osoby. 
Całym Zespołem jesteśmy dla Was! Informacje o projekcie: www.metamorfozy2016.pl.