Pani Asiu, co tu dużo pisać, ma Pani piękne, kształtne, zwracające uwagę usta. W ogłoszonym przez nas konkursie okazały się bezkonkurencyjne, zdobywając aż 69 polubień! Mamy nadzieję, że zdaje sobie Pani sprawę z tego wyjątkowego atutu Pani urody i jest z niego dumna. Zawsze powtarzam - doceniajmy to, co w nas ładne, niech zachwyca nie tylko innych, ale również i nas samych. Wszystkim Uczestniczkom dziękujemy za podzielenie się swoimi zdjęciami, a Panią Asię zapraszamy do kontaktu w sprawie odbioru nagrody - vouchera o wartości 100 PLN na dowolny zabieg medycyny estetycznej w naszym Centrum. 

A skoro o ustach mowa - zimą są narażone na działanie wyjątkowo niekorzystnych warunków atmosferycznych, nawet, kiedy nie dokucza mróz i śnieg, nie sprzyja im na pewno taki wiatr, jak dzisiaj, ani też suche powietrze w domu i w pracy. Ostatnio zrobiłam sobie selfie z moimi popękanymi ustami, proszę mi wierzyć, Pani Asiu, moje przy Pani ustach wyglądały tragicznie! Wysłałam mmsa do Pani Doktor z jednym słowem: "Help". Tego samego dnia już byłam w gabinecie, w ruch posżły preparaty Restylane, które naprawiły to, co popsuła zima. Moje usta są zadbane - jędrne, nawilżone, zniknęły nawet drobniutkie zmarszczki wokół, a skóra stała się napięta i wygładzona. Nic, tylko się uśmiechać. 

Zapraszamy do nas - mamy na podorędziu preparaty Restylane, Emervel, a dodatkowo MEGA VIPOWSKĄ pomadkę ochronną i pielęgnacyjną w prezencie do każdego zabiegu modelowania ust (do wyczerpania zapasów).