Byłam przekonana, że o tej porze wszyscy mają już raczej kupowanie prezentów za sobą, ale kilka osób, z którymi rozmawiałam w weekend, wyprowadziło mnie z błędu. I właśnie z myślą o tych, którzy jeszcze w tym tygodniu poszukują upominków, prezentownik last minute, tym razem dla Niej - Mamy, Siostry, Córki, Babci, Żony, Dziewczyny, Koleżanki. Jednym słowem - kobiety - której chcecie sprawić swoim podarunkiem prawdziwą przyjemność. Tak sobie myślę, że każdy Mikołaj powinien się znać na medycynie estetycznej, ile okrzyków radości rozlegałoby się wtedy pod choinką! Zbłąkanym i poszukującym Mikołajom polecam konsultacje z moją Panią Doktor, która na pewno podpowie prezent doskonały. Ja, szukając klucza do tego wpisu, pomyślałam, że właściwie mogłabym Wam zaproponować te wszystkie zabiegi, które polecałam w poprzednim poście jako prezenty dla Niego. Większość z nich sprawdzi się doskonale również w przypadku pań. Odsyłam więc do poprzedniego posta, ale, ale, żeby się nie powtarzać, zachęcam Was, drodzy poszukujący Mikołaje, do przyjrzenia się również temu, co w tym miesiącu w Ordon Beauty Center ma bardzo kuszące ceny i duży potencjał uszczęśliwienia obdarowanej.

1. Botoks - bo zmarszczki nie są twarzowe, ona to wie i przejmuje się nimi. Jednym prezentem można więc skutecznie "wyleczyć" i zmarszczki, i chandrę.  

2. Modelowanie ust - bo kobieta, która lubi siebie, jest szczęśliwa. Zaręczam, że pomoże jej w tym poczucie, że ma seksowne, zadbane i baaardzo kobiece usta. Ciebie też będzie lubić wtedy bardziej. A jeśli dorzucisz do tego pomadkę, to już w ogóle. 

3. Wolumetria - bo nie ma nic piękniejszego niż odzyskany owal twarzy, który z roku na rok gubi się jej bardziej. Tutaj kropką nad "i" będzie pięknie podkreślający policzki róż. 

4. Nici PDO - bo chociaż to Ariadna wyprowadziła Tezeusza z labiryntu, tym razem rolę Ariadny w labiryncie problemów z tracącą jędrność skórą możesz przejąć Ty.

5. Endermologia - bo nie ma to jak za jednym zamachem zrobić prezent i jej i sobie - ona po serii zabiegów znowu wskoczy z radością w ulubioną, podkreślającą kształty sukienkę, a Ty będziesz ją w niej podziwiał.

6.  Karboksyterapia - bo kiedy kwiaty więdną, trzeba je podlać, odżywić i czule się nimi zaopiekować. Każda z nas jest czasem takim zmęczonym kwiatem, który potrzebuje ożywczego zastrzyku energii. 

Z okazji Świąt mamy jeszcze coś ekstra - do każdego zabegu medycyny estetycznej w cenie powyżej 500 PLN - oxybrazja tlenowa gratis! Bo najlepsze, co możesz jej podarować, to po prostu - chwila dla siebie. Powodzenia, trzymam kciuki za wszystkich włączających w tym tygodniu piąty bieg Mikołajów.